Dream maker...
...mert álmomban én is zenéltem
2012. december 26., szerda
Breaking Benjamin
Ezt a videót tegnap találtam random zene hallgatás közben. Nem zúzós szám, pont illik a mai hangulatomhoz.
A klip tetszetős és itt is szerepelnek a dobok *-* az én kedvenc hangszereim.
Dream maker
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése